Domov na pobreží cover

DOMA • MOMENTÁLNE SA NEVYSIELA •

Známa herečka sa stala dvojnásobnou mamou nielen v seriáli, ale aj v súkromí

10. 07 2020 08:00 | jt
Meghan Ory
Meghan Ory Foto: Instagram Meghan Ory

K prvorodenému synčekovi pribudlo druhé dieťatko.

Tridsaťsedemročná kanadská herečka Meghan Ory stvárňuje v romantickom seriáli Domov na pobreží hlavnú úlohy Abby. Pred pár dňami sa na Instagrame pochválila novým kratším zostrihom vlasov a ako zodpovednej celebrite jej na tvári nechýbalo ani rúško posiate srdiečkami.

Zdroj: Instgram/officialmeghanory

Vlani v októbri porodila Meghan svoje druhé dieťa, s manželom, taktiež hercom Johnom Reardonom, už spolu majú takmer trojročného syna. Na Instagrame pri tejto príležitosti zverejnila vtipnú fotku, ktorú okomentovala takto: „Cítim sa veľmi vďačná, že sa môžem rozlúčiť s mojím vstavaným stolčekom na kávu a privítať dieťatko, ktoré je už na svete a zdravé!“ Jeho tváričku však pred verejnosťou skrýva.

TIP: Ďalší prekvapivý rozchod: Známy herec má problémy s láskou v seriáli aj v súkromí

Zdroj: Instagram/officialmeghanory

Meghan stvárňuje matku aj v seriáli Domov na pobreží, kde vychováva dve dcéry – dvojičky. „Je to trochu iné, pretože Abbyine dievčatá sú omnoho staršie ako moje deti, takže sme v úplne iných fázach výchovy. Môžem však povedať, že dievčatá, ktoré hrajú moje televízne dcéry, sú úplne zamilované do môjho malého chlapca, radi sa s ním hrajú a šteklia ho. Keď so mnou príde na pľac, užívajú si spolu veľa zábavy,“ zhodnotila Meghan.

Sledujte seriál Domov na pobreží každý piatok o 20:30 h na Doma!

 

Komentáre (0)

 

Upútavka

 
Domov na pobreží - v piatok, 21. augusta, o 20.30!
Sledujte celé epizody na