Domov na pobreží cover

DOMA • NEDEĽA • 12:05 • OD 11. JÚLA •

Domov na pobreží: 1. a 2. epizóda

26. 06 2020 12:20 | Alexandra Stahlová
Domov na pobreží: 1. a 2. epizóda
Domov na pobreží: 1. a 2. epizóda Foto: Columbia Pictures

Vzájomnú, temer magickú náklonnosť Abby a Tracea roky a vzdialenosť ani v najmenšom neoslabili. Práve naopak...

Už je to pár rokov, čo sa navonok harmonické a šťastné manželstvo Megan (Barbara Niven) a Micka (Treat Williams) O'Brienovcov s veľkým treskom rozpadlo. Ich najmladšie deti Jess a Connor boli ešte maličké, Bree a Kevin tínedžeri a najstaršia Abby (Meghan Orry) už temer dospelá, no na každom z nich sa to nejako podpísalo, každého to svojím spôsobom poznamenalo. Úloha mamy pôvodne len na istý čas, no napokon v podstate natrvalo pripadla láskavej Nell (Diane Ladd), starej mame z otcovej strany. Ako roky plynuli, súrodenci postupne dospievali a osud ich zavial do rôznych kútov sveta, v kontakte sú v podstate už len vďaka mobilom a sociálnym sieťam. Z Abby je dnes krásna a úspešná finančná analytička, mama dvoch živých striebr menom Carrie (Kayden Magnuson) a Caitlyn (Abbie Magnuson), ktorej srdce sa po boľavom rozvode s ich záletným otcom Wesom (Michael Karl Richards) pred láskou nadlho uzavrelo. To, že našťastie nie navždy, Abby pochopí najneskôr vtedy, keď jej krátko po návrate domov - kam nakrátko pricestuje len kvôli Jess (Laci J Mailey), ktorá ju požiada o pomoc - osud do cesty postaví príťažlivého stolára a bývalého vcelku úspešného country speváka Tracea (Jesse Metcalfe)... Jej prvú lásku, ktorú pred rokmi bez rozlúčky opustila, aby mohla začať nový život ďaleko od rodného Chesapeake Shores v Marylande!

Vraví sa, že ak chcete rozosmiať Boha, stačí mu povedať o vašich plánoch. Niečo na tom zrejme bude, pretože Abbyin pôvodný plán urobiť, čo treba a vrátiť sa späť do New Yorku nie je ani po opakovaných pokusoch korunovaný úspechom. Práve naopak, akoby sa to skrátka nemalo stať – najprv zmešká lietadlo, potom zostane, lebo blízky člen rodiny skončí v nemocnici... A potom je tu ešte Trace a ich vzájomná, temer magická náklonnosť, ktorú roky a vzdialenosť ani v najmenšom neoslabili. Práve naopak... Netrvá dlho a do rodinného hniezda sa postupne začnú vracať aj ostatní súrodenci. Ako prvá talentovaná dramatička Bree (Emilie Ullerup), ktorá práve prechádza menšou autorskou krízou.

Abbyin už i tak dosť náročný život sa ešte viac skomplikuje – nie, presnejšie je povedať, že sa dokonale obráti hore nohami -, keď ju zastihnú znepokojivé novinky o jej exmanželovi. A keď do Chesapeake Shores zavíta nečakaný hosť...

Sledujte v piatok, 3. júla, o 20.30!

 

Upútavka

 
Domov na pobreží - v piatok, 21. augusta, o 20.30!
Sledujte celé epizody na