Domov na pobreží cover

DOMA • NEDEĽA • 12:05 • OD 11. JÚLA •

Domov na pobreží: 7. a 8. epizóda

17. 07 2020 22:20 | Alexandra Stahlová
Domov na pobreží: 7. a 8. epizóda
Domov na pobreží: 7. a 8. epizóda Foto: Columbia Pictures

Bree sa zoznámi so sympaťákom Davidom. Neprehliadnuteľne to medzi nimi iskrí. Nanešťastie, ako sa neskôr ukáže...

Abby (Meghan Orry) má čo robiť, aby od údivu nevytreštila oči, keď sa hneď zrána u O'Brienovcov objaví neznáma mladá žena a predstaví sa ako Georgia (Ali Liebert) - Kevinova (Brendan Perry) snúbenica! No nielen ona, ale i zvyšok rodiny začne lapať po dychu po ďalšej netušenej novinke, ktorá z tohto rázneho dievčaťa vzápätí vystrelí ako guľka z hlavne. A to sa deň plný prekvapení iba začína! Connor (Andrew Francis) má dnes písomnú časť advokátskych skúšok a Abby hneď po príchode do práce nepríjemne zaskočí – alebo skôr na smrť vydesí – nečakaná návšteva. Keď sa Kevin konečne vráti domov, ukáže sa, žiaľ, že rada „Skúste sa nerozplakať...“ vôbec nie je prehnaná... Tracea (Jesse Metcalfe) rozladí, keď zistí, že do istej miery i zásluhou svojho otca (Tom Butler) bude musieť na svoje odvážne plány aspoň na istý čas zabudnúť. Megan (Barbara Niven) si nemôže pomôcť, Georgia sa jej nepáči, rovnako ako jej až príliš priama povaha a v mnohých ohľadoch drsné, až neohrabané spôsoby!

Bree (Emilie Ullerup) sa zoznámi so sympaťákom Davidom (Carlo Marks). Neprehliadnuteľne to medzi nimi iskrí. Nanešťastie, ako sa neskôr ukáže... Mick (Treat Williams) prekvapí Tracea ponukou, aká sa neodmieta. Jess (Laci J Mailey) je trochu frustrovaná, lebo aj napriek veľkej snahe má jej penzión stále len jedného jediného hosťa... Megan. Abby poriadne vykoľají ďalšie stretnutie s Wesom (Michael Karl Richards), z ktorého vyplynie viac mučivých otázok ako odpovedí. Nell (Diane Ladd) všetkých šokuje rozhodnutím vrátiť sa už onedlho do rodného Írska.

Nešťastný Trace sa zdôverí Abby so svojím boľavým tajomstvom. Nell pred odchodom daruje onen tajomný, nedávno nájdený snubný prsteň Abby. Kevin trestuhodne precení svoje sily pri vylomeninách s Connorom...

Sledujte v piatok, 24. júla, o 20.30!

 

Upútavka

 
Domov na pobreží - v piatok, 21. augusta, o 20.30!
Sledujte celé epizody na