Domov na pobreží cover

DOMA • NEDEĽA • 12:05 • OD 11. JÚLA •

Domov na pobreží II.: 1. a 2. epizóda

31. 07 2020 22:20 | Alexandra Stahlová
Domov na pobreží II.: 1. a 2. epizóda
Domov na pobreží II.: 1. a 2. epizóda Foto: Columbia Pictures

Mick a Nell temer z nôh spadnú, keď v miestnom svadobnom salóne zazrú Davida v smokingu a... Jess vo svadobných šatách!

Keď ho Abby (Meghan Orry) po ôsmich hodinách konečne dostane na kauciu z cely predbežného zadržania, frustrovaný a nešťastný Trace (Jesse Metcalfe) sa ponáhľa za otcom (Tom Butler) do nemocnice v nádeji, že ešte nebude neskoro... O'Brienovci si robia starosti o Bree (Emilie Ullerup), ktorá sa chce po lete znovu vrátiť do Chicaga, aj keď (alebo možno práve preto, že) sústavne prízvukuje, že to nijako nesúvisí s jej bývalým Martinom (Kyle Cassie). Jess (Laci J Mailey) šalie, pretože jej penzión po prvý raz praská vo švíkoch – a ona väčšinu dňa vôbec nevie, kde jej hlava stojí... Ktovie, možno aj preto je jej reakcia na Meganino (Barbara Niven) rozhodnutie znovu sa vrátiť do Chesapeake Shores ešte o čosi prudšia, ako sa dalo očakávať. Trace konečne pochopí, ako veľmi ho jeho otec ľúbi a vždy ľúbil. Rozdielne názory na mamin návrat a jeho dopad na ich životy narušia harmóniu medzi súrodencami O'Brienovcami, no našťastie nie nadlho. Aj keď bol Mick (Treat Williams) presvedčený, že ho dnes nikto a nič nedokáže vykoľajiť, nečakané novinky o jeho exmanželke ho pripravia o pevnú pôdu po nohami. V tom najlepšom slova zmysle!

Trace a Abby sú spolu veľmi šťastní, no stačí jediná zmienka o Leigh (Brittany Willacy) a Abby sa nedokáže ubrániť kyslému výrazu. Mick a Nell (Diane Ladd) temer z nôh spadnú, keď v miestnom svadobnom salóne zazrú Davida (Carlo Marks) v smokingu a... Jess vo svadobných šatách! Bree si uvedomí, že nie nadarmo sa vraví, že nevstúpiš dvakrát do tej istej rieky. Kevin (Brendan Perry) práve pomáha mame so sťahovaním, keď sa mu bolestne pripomenie najhoršie obdobie jeho života. Trace ťažko nesie isté Mickovo čisto obchodné rozhodnutie.

Keď všetky jej odvážne plány vyletia hore komínom, Jess sa spontánne rozhodne požiadať o pomoc Tracea. Kevin a Abby sa stanú očitými svedkami vážnej dopravnej nehody. A nielen to...

Sledujte v piatok, 7. augusta, o 20.30!

 

Upútavka

 
Domov na pobreží - v piatok, 21. augusta, o 20.30!
Sledujte celé epizody na