Domov na pobreží cover

DOMA • NEDEĽA • 12:05 • OD 11. JÚLA •

Domov na pobreží II.: 3. a 4. epizóda

07. 08 2020 22:20 | Alexandra Stahlová
Domov na pobreží II.: 3. a 4. epizóda
Domov na pobreží II.: 3. a 4. epizóda Foto: Columbia Pictures

Vraví sa síce, že všetky cesty vedú do Ríma, no keď ide o country, ako v Traceovom prípade... Rozhodne vedú do Nashvillu!

Pri sledovaní starých videí v predvečer začiatku nového školského roka sa všetci O'Brienovci skvelo bavia, až na... Jess (Laci J Mailey). Zdá sa, že Trace (Jesse Metcalfe) a Leigh (Brittany Willacy) majú diametrálne odlišné predstavy o tom, čo znamená slovné spojenie „druhá šanca“. Megan (Barbara Niven) sa veľmi snaží pomôcť Jess s penziónom, no jej nápady, aj keď naozaj dobré, sa nestretnú s náležitou reakciou – práve naopak, Jess je čoraz podráždenejšia... Wes (Michael Karl Richards) ťažko nesie, že Abbyin (Meghan Orry) staronový priateľ je už i súčasťou životov jeho dcér. Napätie medzi Mickom (Treat Williams) a Thomasom (Gregory Harrison) by sa aj po rokoch dalo krájať! Kevinovo (Brendan Perry) opätovné stretnutie s pôvabnou hasičkou Sarah (Jessica Sipos) dopadne rovnako neslávne, ako to prvé. Do spevu však veľmi nie je ani Connorovi (Andrew Francis) po prvom dni v novej práci, ani Carrie (Kayden14 Magnuson) a Caitlyn (Abbie Magnuson) po prvom dni v novej škole. Bree (Emilie Ullerup) urobí nečakané rozhodnutie...

Vraví sa síce, že všetky cesty vedú do Ríma, no keď ide o country, ako v Traceovom prípade... Rozhodne vedú do Nashvillu! Connora prekvapí i pobaví zistenie, že kráska, ktorú sa dosť nešikovne pokúša zbaliť, má záujem o jeho staršieho brata. Abby je po stretnutí so strýkom Tomom zmätená ešte viac ako predtým. Až neskorší rozhovor s otcom vnesie trochu svetla do temnoty, čo zavládla medzi bratmi O'Brienovcami... Kevin napokon naberie odvahu a konečne pozve Sarah na rande!

Prvé stretnutie Bree s šarmantným autorom bestsellerov Simonom Atwaterom (Oliver Rice) dopadne (nielen, no najmä) vďaka Jess menšou katastrofou.

Sledujte v piatok, 14. augusta, o 20. 30!

 

Upútavka

 
Domov na pobreží - v piatok, 21. augusta, o 20.30!
Sledujte celé epizody na