Domov na pobreží cover

DOMA • NEDEĽA • 12:05 • OD 11. JÚLA •

Domov na pobreží II.: 5. a 6. epizóda

14. 08 2020 22:25 | Alexandra Stahlová
Domov na pobreží II.: 5. a 6. epizóda
Domov na pobreží II.: 5. a 6. epizóda Foto: Columbia Pictures

Jess je z mlčanlivého sympaťáka Davida hotová každým dňom viac a viac. Chce o ňom vedieť úplne všetko – a ešte viac!

Trace (Jesse Metcalfe) nevie, ako ochrániť Leigh (Brittany Willacy) pred obrovským sklamaním. Skrátka nedokáže - a vlastne ani nechce - jej povedať, čo od neho žiada ich nový producent Mark (Jerry Trimble)! Nell (Diane Ladd) počas upratovania povaly nájde niečo, čomu Bree (Emilie Ullerup) láskyplne hovorí „mapa k pokladu“... Jess (Laci J Mailey) neskutočne rozčuľuje nový hosť, ktorý nonstop frfle na všetko, konzistenciou raňajok počnúc a farbou plachát končiac – netušiac, s kým má v skutočnosti dočinenia! Abby (Meghan Orry) sa zoznámi s novým obyvateľom Chesapeake Shores, príťažlivým vdovcom Douglasom (Victor Webster). Connora (Andrew Francis) poriadne vykoľají nečakané opätovné stretnutie s bývalou spolužiačkou Danielle (Britt Irwin)... Mick (Treat Williams) a Thomas (Gregory Harrison) stále nenašli k sebe cestu. Naopak, jeden druhému detinsky hádžu polená pod nohy! Megan (Barbara Niven) postrčí bezradného Connora tým správnym smerom. O tom, že sa rozhodol správne, aj keď si ostatní klopkajú na čelo, Tracea utvrdí ďalšie stretnutie s bývalým spoluhráčom Johnom (Bradley Stryker) – a nielen to...!

Abby si nemôže pomôcť. Aj keď sa úprimne teší, že Trace znova žije hudbou a rozbieha kariéru, trošku ju škrie, že v jeho živote a srdci už nehrá prím - a trochu viac, že s ním Leigh trávi viac času. Jess je z mlčanlivého sympaťáka Davida (Carlo Marks) hotová každým dňom viac a viac. Chce o ňom vedieť úplne všetko – a ešte viac! Abby dostane skvelú pracovnú ponuku, aká sa za normálnych okolností neodmieta. No je tu jedno dosť podstatné ale... Kevin (Brendan Perry) má čudný pocit, že si Sarah (Jessica Sipos) od neho udržiava odstup.

Bree poriadne zaskočí viac než len profesionálny záujem Simona Atwatera (Oliver Rice). Vzťah Abby a Tracea prechádza prvou vážnou krízou. Mick požiada Megan (Barbara Niven) o nemalú láskavosť...

Sledujte v piatok, 21. augusta, o 20.30!

 

Upútavka

 
Domov na pobreží - v piatok, 21. augusta, o 20.30!
Sledujte celé epizody na