Domov na pobreží cover

DOMA • NEDEĽA • 12:05 • OD 11. JÚLA •

Domov na pobreží II.: 7. a 8. epizóda

21. 08 2020 22:25 | Alexandra Stahlová
Domov na pobreží II.: 7. a 8. epizóda
Domov na pobreží II.: 7. a 8. epizóda Foto: Columbia Pictures

Po nečakanom bozku so Sarah, ktorý oboch poteší i vydesí zároveň, sa Kevin konečne dozvie, čo medzi nimi stojí...

Keďže žiadna zo sestier nemá čas, nie spŕšku, ale doslova vodopád Jessiných (Laci J Mailey) emócií si musí vypočuť človek, ktorý je vo veciach lásky práve teraz minimálne rovnako zmätený ako ona - Kevin (Brendan Perry). Abby (Meghan Orry) začína vážne pochybovať o tom, že jej vzťah s Traceom (Jesse Metcalfe) má budúcnosť. Koniec koncov, v poslednom čase strávili viac času osve ako spolu... Bree (Emilie Ullerup) je, na rozdiel od tých predošlých, úprimne nadšená novou Simonovou (Oliver Rice) knihou. A to je, z jej pohľadu, obrovský problém. Aj keď jediný, s kým chce Jess stráviť dnešný večer, je David (Carlo Marks), v panike, aby nezistil, ako veľmi jej na ňom záleží, pozve na večeru aj sestry a bratov! Connor (Andrew Francis) je frustrovaný z práce, ktorá ho ubíja – a vidina budúcnosti v nej dupľom. Abby nemá pre otca (Treat Williams) dobré správy, práve naopak – a týkajú sa jeho brata (Gregory Harrison). Kevin a Sarah (Jessica Sipos) spolu trávia stále viac a viac času. Zdá sa, že je všetko na dobrej ceste, no potom Sarah opäť zaradí spiatočku, čím ho totálne zneistí. Megan (Barbara Niven) a Nell (Diane Ladd) hľadajú spôsob, ako pomôcť Bree pochopiť, že pre lásku vždy stojí za to hodiť strach za hlavu a zariskovať. A zdá sa, že Jess to už tiež pochopila!

Aj keď väčšina O'Brienovcov by odprisahala, že Connor určite nikdy nedospeje, jeho najnovšie rozhodnutie svedčí o opaku, aj keď to tak možno na prvý pohľad nevyzerá. Abby nechápe, prečo sa vlastne nechala Traceom presvedčiť na kempovanie iba vo dvojici, kempovanie totiž nie je jej „šálka kávy“... Bree pochopí, že Simon nezmizne len preto, aby už nikdy nemusela opustiť svoju bezpečnú ulitu, do ktorej sa utiahla lízať si rany. David a Jess sa z nejakého absurdného dôvodu rozhodnú radšej zabudnúť na to, čo sa medzi nimi stalo a čo to možno znamená. Po nečakanom bozku so Sarah, ktorý oboch poteší i vydesí zároveň, sa Kevin konečne dozvie, čo medzi nimi stojí...

Pri súperení o posledný z vynikajúcich Davidových koláčov a rozprávaní zábavných historiek o nešťastných láskach Jess, aj keď skúpa na slovo, odhalí viac, než chcela. Kevin konečne nájde silu hovoriť o pekle, ktoré zázrakom prežil.

Sledujte v nedeľu, 30. augusta, o 14.00!

Upútavka

 
Domov na pobreží - v piatok, 21. augusta, o 20.30!
Sledujte celé epizody na