DOMA • MOMENTÁLNE SA NEVYSIELA •

Domov na pobreží

19. 06 2020 10:15 | Alexandra Stahlová
Domov na pobreží
Domov na pobreží Foto: Columbia Pictures/TV Doma

Po rokoch sa krásna Abby vracia do rodného mestečka, aby pomohla rodine, našla domov a možno... Aj pravú lásku.

(Chesapeake Shores, Rodinný seriál, USA/Kan., 14. august 2016 - ..., Stereo, HD)
Hrajú: Jesse Metcalfe, Meghan Orry, Barbara Niven, Treat Williams, Diane Ladd, Laci J Mailey, Emilie Ullerup, Brendan Perry, Andrew Francis, Kayden Magnuson, Abbie Magnuson


Piatok o 20.30 (Od 3. júla.)
Ktovie, kedy by sa Abby (Meghan Orry), úspešná finančná analytička a mama dvojičiek Carrie (Kayden Magnuson) a Caitlyn (Abbie Magnuson), znovu vrátila do rodného Chesapeake Shores, keby jej jedného dňa nezavolala mladšia sestra Jess (Laci J Mailey) a nepožiadala ju o radu a pomoc? No našťastie to urobila – našťastie pre ňu, jej početných súrodencov, rodičov, ktorí spolu od búrlivého rozvodu pred rokmi neprehodili temer jediné slovo... A našťastie pre príťažlivého stolára a bývalého vcelku úspešného country speváka Tracea (Jesse Metcalfe), jej prvú lásku, ktorú pred rokmi bez rozlúčky opustila, ktorého jej osud nečakane znovu postaví do cesty!

Abbyin pôvodný plán urobiť, čo treba a vrátiť sa späť do New Yorku, našťastie (opäť), opakovane nevyjde. A netrvá dlho a do rodinného hniezda sa postupne začnú vracať aj ostatní súrodenci - talentovaná dramatička Bree (Emilie Ullerup), ktorá práve prechádza menšou autorskou krízou, vojenský medik Kevin (Brendan Perry), ktorý už má za sebou tri drsné misie v Afganistane a študent práva (a neskôr nádejný prokurátor) Connor (Andrew Francis)...

A potom je tu ešte Trace a ich vzájomná, temer magická náklonnosť s Abby, ktorú roky a vzdialenosť ani v najmenšom neoslabili. Práve naopak...


Čo možno neviete
Zdá sa vám šarmantný Treat Williams, predstaviteľ hrdého Micka, akýsi povedomý? Nemýlite sa – svojho času ste ho pravidelne stretávali na obrazovkách v skvelom rodinnom seriáli Everwood ako hlavného hrdinu, čerstvo ovdoveného lekára Andyho, alebo v trileri Chobotnica, po boku nádhernej Famke Janssen. O dvadsať rokov skôr ho už však preslávila úloha šarmantného rebela Bergera v muzikáli Vlasy režiséra Miloša Formana!

* Krásavca Jesseho Metcalfea ste mohli vidieť v novodobom pokračovaní kultového seriálu Dallas ako Bobbyho adoptívneho syna Christophera, ktorý poznáte aj z obrazoviek televízie Doma, či z romantických filmov Spečatené bozkom, v ktorom si strihol country hviezdu Bradleyho, a Nádej pre novú lásku, v ktorom ako bývalý bostonský starosta Noah v srdci malebného malomesta prekvapivo nájde nielen nový domov a zmysel života, ale i... Lásku.

* V druhej sérii sa v seriáli v úlohe Mickovho brata Thomasa, environmentálneho právnika, po prvý raz objavil ďalší prešedivený sympaťák, Gregory Harrison. Toho si zrejme pamätáte ako prezidenta Spojených štátov vo voľne na seba nadväzujúcich filmoch Prezidentova dcéra, Prioritný cieľ a Prvý výstrel, alebo z romantického filmu Moja vianočná láska. Nuž a o sezónu neskôr mala Domove na pobreží premiéru ako jeho seriálová manželka Robin ďalšia známa tvár, herečka Teryl Rothery – alias doktorka Janet Frasierová z kultového seriálu Hviezdna brána!

* Vo štvrtej sérii zase rady seriálových fešákov rozšíril kanadský sympaťák Greyston Holt, ktorého si môžete pamätať ako svojrázneho dobrodruha Liama z romantického filmu Splnené prianie.

Komentáre (0)

 

Upútavka

 
Domov na pobreží - v piatok, 21. augusta, o 20.30!
Sledujte celé epizody na